Gost

0 Članovi i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Odg: TeamSpeak 3 | Razgovor
« Odgovori #90 : Decembar 30, 2018, 20:39:19 »
Rodjo udje da smrdi na tsu

« Odgovori #91 : Januar 01, 2019, 18:45:05 »
kekec, ja da se takvih bojim nosio bi air wick.
YUnited Balkan since 2011.

« Odgovori #92 : Januar 23, 2019, 23:58:23 »
alo alo evo babe evo ludila hahahha sta ima :D
Marketing Tim
Yakuza

Offline hsn

hsn

*
« Odgovori #93 : Januar 24, 2019, 18:39:38 »
ima svega  :tease:
Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se & Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se
ex. fanart lider
ex. LCN lider 3x

« Odgovori #94 : Januar 31, 2019, 21:15:55 »
bez tebe samoooooo problem manje op op  Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se
Marketing Tim
Yakuza

Offline ToKi.!.VoKi

ToKi.!.VoKi

*
« Odgovori #95 : Februar 06, 2019, 17:57:03 »
Nece mi TS3 otvorit,juce moglo,sad nece koju god verziju skinem nece,pojavi se ikonica na STARTU,al nece otvorit prozor..Znal neko do cega je?
✖ Vildan Kuljanovic ✖
|| DeeJay / Producent ||
Instagram - @toki__voki
Možda je pakao ovdje, a početak života na kraju

Offline Ridžal

Ridžal

*
« Odgovori #96 : Februar 06, 2019, 18:10:22 »
Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se  nemoj update kad ga otvaras i nece biti problema...
Nemoj mi reci da nisi vidio ovo Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se

Offline ToKi.!.VoKi

ToKi.!.VoKi

*
« Odgovori #97 : Februar 07, 2019, 15:04:48 »
Bato moj,skinem staru verziju TS i jedno vrijeme moze koristim normala,i nakon toga slj. put kad ocu uci nmgu pojavi se na START,al ne otvori prozor od TSa,vjrvt sto w10 ne podrzava staru verziju.A kad uradim update onda nece ucitat jubov srw
✖ Vildan Kuljanovic ✖
|| DeeJay / Producent ||
Instagram - @toki__voki
Možda je pakao ovdje, a početak života na kraju