Gost

0 Članovi i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Odg: v1.8b UPDATE
« Odgovori #75 : Novembar 06, 2018, 12:50:07 »
sve je to lijepo krasno ali cemu kad igraca nema? sjecam se starih dana 300-350 igraca nisi mogao doci od banke do pijace a da ti se auto ne zapali koliko je prometa bilo, pijaca krcata, doslovno mravinjak...a gle sad, trudite se sa tim updateima dajete sve od sebe al nista, vjerujte mi ja bi volio vise od icega da je yub nikad jaci ali zasto ne budete realni i priznate da nikad yub nece bit sto je bio, al nikad...imate update svako malo stvarno super stvari ste dodali, dok prije apsolutno nije nista takvog bilo ali bilo je ono sto je najbitnije, sto je car ove igre..igraca. dzaba sve ovo kad se ti vozis po gradu ko da si sam na ser, dzaba kad ti puknes oglas kad ti pase, sjecam se prije stavit oglas je bilo znanstvena fantastika...dodes na pijacu tamo sultan, infernus pa sav u hipeu trcis do bankomata, da ne spominjem da sam znao na unikate naic na pijaci...steta, srusio vas je onaj jedan gr i nikad ustat vise necete.. od 150 igraca na serv njih 100 je afk
Silence is gold, but duck tape is silver.

Korisnici koji su se zahvalili: Lunatic!
« Odgovori #76 : Novembar 06, 2018, 19:52:02 »
Kako je covjek lijepo objasnio i jos da nadodam za wg prije sve mape puno na selu sam morao igrat nekad sad ne mozes nac 1v1 war

Online Sergei

Sergei

*
« Odgovori #77 : Novembar 06, 2018, 21:29:32 »
Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se
To za marketing dobar nacin privlacenja igraca za ovaj posao. Zna Maša :D

Marketing pastiranja reklama po grupama koje imaju hiljade clanova a koji su zapravo dead facebook profili i spamanje po YT i slicno nije marketing.

Od pocetka sam rekao da se marketing ne radi tako al eto sta ja imam pricat koji sam vodio marketing kampanje za 4 firme u BiH :D / doduse s dobrim budzetom

Korisnici koji su se zahvalili: MickeY.
« Odgovori #78 : Novembar 06, 2018, 22:38:40 »
Hocemol ga sad zatvorit jer vam nije kao prije?
Ako vam se ne svidja, sta cete ovdje?
Pocet cu vas banovat, idete mi na zivce s tom nostalgijom vise
YUnited Balkan member since 1978

Korisnici koji su se zahvalili: GZUZ, Profesor Blantazar
« Odgovori #79 : Novembar 06, 2018, 22:44:04 »
Što serete bzvz ako nešto želite na serveru da se ubaci pišite u server prijedloge

Viserys Targaryen
ex. Nick: Armando Bond | Weiiser Akagawa | Ghost Riley | Wayne Hawkes | Arkady Bolshov
ex. Leader: Taxi | LS News | Hells Angels
IG Leader

Offline hadzyc

hadzyc

*
« Odgovori #80 : Novembar 06, 2018, 22:45:40 »
a kako moze biti nesto bolje sto nije mijenjano 5 godina nego nesto sto nonstop se updatea.
Sharqi Dynasty
ex Erik Dorsey / Amel Hadzic
ex. Police Academy Lider
ex. MUP Legend
YUnited Balkan member since  2012.

Online GZUZ

GZUZ

*
« Odgovori #81 : Novembar 06, 2018, 22:47:24 »
Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se
Realno kreni banat sto je previse previse je. Svaki dan ista prica yub nije kao sto je prije bio.

Offline J.T.

J.T.

*
« Odgovori #82 : Novembar 06, 2018, 22:48:18 »
postali ste isto pijani ex yu nostalgičari heheh
:lmao: :lmao: :lmao:

Danisoni

Danisoni

*
« Odgovori #83 : Novembar 06, 2018, 22:50:07 »
Sve shvacam, ali sad vi hocete reci -> Bilo je 300 igraca, sada je 150 igraca, radi se update, odrzava se mod, svi su aktivni od administracije - nema igraca.
I sta je vas prijedlog na to sve kada je postignuto maksimalno?
Marketing tim radi aktivno koliko vidim.
Zatupljena je cjela samp-scena, jer svako ce doci da bude minimalno lider, nema toliko organizacija a to nije ni car igre, koja je bila prije.
Takodjer samp kao i igrica, tj GTA San Andreas, je previse stara i izumrla, dobro je iko igra, posto je balkan ekonomski pisljiv i moze se srat po njemu, tu smo gdje smo, da je imalo bolje, svi bi vjerovatno igrali PUBG-a ili otvorili GTA V server.

YUB nije kao sto je prije bio - pa naravno da nije, kako ce nesto danas biti isto kao sto je bilo 2014 godine, ima pune 4 godine kako je to bilo, nije to kratak period.
A ni sam YUB nije imao 5 godina 300 igraca, 350 i kusur je rekord zajednice, 300 igraca u prosjeku nije bilo predug period, klasicno opao je broj igraca kako je vrijeme teklo.
Svaki server kad tad dozivi vrhunac, ova zajednica se moze ponositi da pored previse servera danas idalje ima 150 igraca, sto je i puno na balkanu.

* zaboravio sam dodat: znaci vi dolazite do zakljucka da jednostavno je 150 igraca malo i da treba zatvorit server ili skroz novi mod radit da bi se stanje popravilo? molim vas procitajte svoje recenice i razmislite o tome sta pisete, na kraju svega niko vas ne tjera da igrate, pozelite srecu i uzivajte gdje vam se svidja.
« Zadnja izmjena: Novembar 06, 2018, 22:52:14 Funk Efemdzemov »

Korisnici koji su se zahvalili: GZUZ
« Odgovori #84 : Novembar 07, 2018, 01:23:34 »

ne moras ga zatvorit al bas ti je pametno izmapat villu kod wg 100x100 bas ono svaka cast, sad jos kod banke na parkingu izmapaj tako nesto...
to za banovanje ajde banaj me svejedno ne igram a i da igram tesko ce mi past sta necu bit medu vas 50, a i tebi je jako pametno banovat svakoga tako ces sa 120 igraca doc na da cete jedva 100 nagurat
ove ostale komentare da ne citiram...nije stvar moje kritike pljuvat nego ste skrenuli sa puta bebo, igraci su bitni a ne update ovo update ono...razumijem da je igrica stara ali pogledaj brojke drugih balkanskih ser...hmm u cemu je onda problem? i da, ovaj afk sta ste stavili... aj stavite anti afk pa da vidimo broj igraca haha, aj bas
Silence is gold, but duck tape is silver.

Offline Caesar

Caesar

*
  • *
  • 170
  • Zahvaljen: 48 puta

• 𝙃𝙤𝙢𝙤 𝙝𝙤𝙢𝙞𝙣𝙞 𝙡𝙪𝙥𝙪𝙨 𝙚𝙨𝙩.
« Odgovori #85 : Novembar 07, 2018, 01:34:40 »
Ne razumijem te prijatelju, tebi se ne svidja ovaj server, drugim nekim ljudima da, oni nek govore da je najbolji - za njih možda i je, a ti umjesto da, ako te to već toliko nervira, napustiš zajednicu, ti dođeš tu i doslovno momcima soliš pamet. I da, kada ti prijete banom misle na forum akaunt, jer ono pereš, ali teško je shvatiti, razumijem.
𝐀𝐕𝐄, 𝐂𝐀𝐄𝐒𝐀𝐑, 𝐌𝐎𝐑𝐈𝐓𝐔𝐑𝐈 𝐓𝐄 𝐒𝐀𝐋𝐔𝐓𝐀𝐍𝐓!
Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se  |  Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se

« Odgovori #86 : Novembar 07, 2018, 01:51:02 »
Banovan je svakako :hunter:
I fought the law and the law won!

« Odgovori #87 : Novembar 07, 2018, 02:17:45 »
Banovan je svakako :hunter:
Sam nick "retardirani ananas" ga je opiso,uopste nije ni trebalo obracat paznju na njega.
Ex. Bot

Korisnici koji su se zahvalili: Young God
« Odgovori #88 : Novembar 07, 2018, 04:09:42 »
Ja debila, braćo mila
YUnited Balkan member since 1978

Offline FaZZla

FaZZla

*
  • *
  • 0
  • YUB igrač
« Odgovori #89 : Novembar 07, 2018, 09:35:12 »
Da se ja pitam ja bi proterao autobus ovuda..
Nije to loše kao što izgleda..
 :thumbup: :heart: :censored2: