Gost

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline .Maša

.Maša

*
Prijedlozi za forum rubrike
« : Novembar 06, 2019, 21:33:38 »

• Kako i sam naslov teme kaže, u njoj možete predložiti neke izmjene za forum, ili predložiti da se doda neki board, ili da se otvori neka nova tema..
  • Poštivati Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se

Postanje:
    .
    Kod: Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se
    Ime rubrike/pdfa:
    Kako bi to doprinijelo forumu:
    Detaljnije (nije obavezno):

Vaš YUB staff team.

Junior

Junior

*
Odg: Prijedlozi za forum rubrike
« Odgovori #1 : Novembar 18, 2019, 00:28:40 »
Ime rubrike/pdfa: IC Biografije i RP Škola
Kako bi to doprinijelo forumu: Možda bi popravilo malo stanje RP-a na serveru, jer je sad RP ravan nuli, ako ne i gore...
Detaljnije (nije obavezno):
 IC Biografije:

Da se vrati taj pdf i recimo da krajem mjeseca bude izbor za najbolju IC biografiju, da glasaju 3-4 lika koji znaju RP (Lideri koji se trude za rp ili staff) za najbolju biografiju.. Naravno da najbolji dobije neku nagradu IG ili na frm za trud. Glasanje da je kao na starom Rap Battle.

RP Škola: Zbog toga što taj pdf vec postoji, mozda bi bilo dobro da ima nekoliko ljudi koji znaju RP, a da bi vodili školu da se njima to dodijeli. Ovako slabo čemu služi.. Npr zakazivali bi jednom tjedno InGame RP Školu i vodili taj pdf, da se napravi tema pitanja oko RP-a itd.. Takodje da i oni mjesečno imaju neke nagrade zbog truda.. Mozda bi bar malo ljudi RPalo, jer sad nitko to nece.. (Što se dalo vidjet od zadnjeg opena).

Edit: Da se jednom tjedno vodi InGame da RP Škola, ali da članovi/lideri budu/pričaju na disc, kako bi se i to malo aktiviralo (Druženja na disc) .
-Lp. :cheers:

Odgovor: RP škola postoji, a što se tiče IC i OOC biografija to je svrstano u pdf "Biografije" gdje razvrsavate koju ste napisali biografiju prefiksom "OOC | Vaš nick" ili "IC | Vaš nick".
« Zadnja izmjena: Novembar 19, 2019, 12:23:36 #STARK »

Korisnici koji su se zahvalili: Hugo
« Odgovori #2 : Novembar 18, 2019, 20:34:33 »
Ime rubrike/pdfa: Gdje je Staff Team kad ima Global Moderator zasto ne bih bilo Marketing team i mi smo nesto..
Kako bi to doprinijelo forumu: Pa kad ima i Global Moderator i Moderatori u rubrici Staff Team zasto ne bih bili i Marketing Team clanovi , i mi smo nesto na serveru i mi reklamiramo server i podizemo igrace...
Detaljnije (nije obavezno): ///

Odgovor: Sasvim nepotrebno, imate ingame status i to vam je dovoljno.
« Zadnja izmjena: Novembar 19, 2019, 12:21:48 #STARK »
| Richard Barichello |
Marketing clan [3]
|

| Prijatelju,pala ti je maska !? |

Offline hadz1c

hadz1c

*
  • *
  • 4
  • YUB igrač
« Odgovori #3 : Decembar 03, 2019, 19:53:08 »
Ime rubrike/pdfa: //
Kako bi to doprinijelo forumu: //
Detaljnije (nije obavezno): Ukolniti ovu ikonicu TS3 gore ili zamijeniti je sa Discord ikonicom ..

« Odgovori #4 : Decembar 14, 2019, 18:25:25 »
Detaljnije (nije obavezno): Šta mislite o tome da se forumu vrati stara dobra plava boja kakva je i bila prije, nekako mi je ljepša nego ova zelena.. estetike i tradicije radi haha.
ex. Global Moderator
Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se

Korisnici koji su se zahvalili: RiaDD
« Odgovori #5 : Decembar 18, 2019, 16:44:04 »
Ime rubrike/pdfa: IC
Kako bi to doprinijelo forumu: vise bi ig doprinijelo , smanjivanje oglasa za privatne i povecavanje oglasa za kupo/prodaju , uklonilo bih se smaranje lidera priv.org ...
Detaljnije (nije obavezno): Pa ovako , kao na nekim starim serverima primjera "NewGame" ja sam bio vlasnik tjst kupio sam rl novcem org da se napravi za mene mada to je nebitno,tamo je postojala rubrika IC u kojoj su se nalazile Organizacije  i Privatne organizacije,trebalo bih se i ovdje dodati i da nadlezni i lideri budu moderatori..
EX.MICHAEL SCALLETA

Korisnici koji su se zahvalili: Neo

Offline zoljann

zoljann

*
« Odgovori #6 : Decembar 24, 2019, 13:05:11 »
Detaljnije (nije obavezno): ukloniti sve organizacijske razgovore jer to više nije ko prije, samo se piše gdje ste šta ima ništa kod tebe i tjt a čak neki razgovori od orga nemaju ni 5-6 postova, to bi povećalo glavni razgovor jer ovi su bespotrebni