Gost

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline .Maša

.Maša

*
Prijedlozi za forum rubrike
« : Novembar 06, 2019, 21:33:38 »

• Kako i sam naslov teme kaže, u njoj možete predložiti neke izmjene za forum, ili predložiti da se doda neki board, ili da se otvori neka nova tema..
  • Poštivati Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se

Postanje:
    .
    Kod: Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se
    Ime rubrike/pdfa:
    Kako bi to doprinijelo forumu:
    Detaljnije (nije obavezno):

Vaš YUB staff team.
« Zadnja izmjena: April 21, 2020, 06:53:06 dax »

Junior

Junior

*
Odg: Prijedlozi za forum rubrike
« Odgovori #1 : Novembar 18, 2019, 00:28:40 »
Ime rubrike/pdfa: IC Biografije i RP Škola
Kako bi to doprinijelo forumu: Možda bi popravilo malo stanje RP-a na serveru, jer je sad RP ravan nuli, ako ne i gore...
Detaljnije (nije obavezno):
 IC Biografije:

Da se vrati taj pdf i recimo da krajem mjeseca bude izbor za najbolju IC biografiju, da glasaju 3-4 lika koji znaju RP (Lideri koji se trude za rp ili staff) za najbolju biografiju.. Naravno da najbolji dobije neku nagradu IG ili na frm za trud. Glasanje da je kao na starom Rap Battle.

RP Škola: Zbog toga što taj pdf vec postoji, mozda bi bilo dobro da ima nekoliko ljudi koji znaju RP, a da bi vodili školu da se njima to dodijeli. Ovako slabo čemu služi.. Npr zakazivali bi jednom tjedno InGame RP Školu i vodili taj pdf, da se napravi tema pitanja oko RP-a itd.. Takodje da i oni mjesečno imaju neke nagrade zbog truda.. Mozda bi bar malo ljudi RPalo, jer sad nitko to nece.. (Što se dalo vidjet od zadnjeg opena).

Edit: Da se jednom tjedno vodi InGame da RP Škola, ali da članovi/lideri budu/pričaju na disc, kako bi se i to malo aktiviralo (Druženja na disc) .
-Lp. :cheers:

Odgovor: RP škola postoji, a što se tiče IC i OOC biografija to je svrstano u pdf "Biografije" gdje razvrsavate koju ste napisali biografiju prefiksom "OOC | Vaš nick" ili "IC | Vaš nick".
« Zadnja izmjena: Novembar 19, 2019, 12:23:36 #STARK »

Korisnici koji su se zahvalili: Hugo
« Odgovori #2 : Novembar 18, 2019, 20:34:33 »
Ime rubrike/pdfa: Gdje je Staff Team kad ima Global Moderator zasto ne bih bilo Marketing team i mi smo nesto..
Kako bi to doprinijelo forumu: Pa kad ima i Global Moderator i Moderatori u rubrici Staff Team zasto ne bih bili i Marketing Team clanovi , i mi smo nesto na serveru i mi reklamiramo server i podizemo igrace...
Detaljnije (nije obavezno): ///

Odgovor: Dodani ste zajedno sa FA.
« Zadnja izmjena: Februar 27, 2020, 14:38:12 #ŽIKA »
| Richard Barichello |
Marketing clan [3]
|

| Prijatelju,pala ti je maska !? |

Offline hadz1c

hadz1c

*
« Odgovori #3 : Decembar 03, 2019, 19:53:08 »
Ime rubrike/pdfa: //
Kako bi to doprinijelo forumu: //
Detaljnije (nije obavezno): Ukolniti ovu ikonicu TS3 gore ili zamijeniti je sa Discord ikonicom ..

Odgovor: Riješeno.
« Zadnja izmjena: Januar 29, 2020, 10:42:02 #ŽIKA »
ex. Erik Dorsey, Marshall Mathers, ex MUP Legenda, ex LSN Lider
Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se

Offline BERLÍN

BERLÍN

*
« Odgovori #4 : Decembar 14, 2019, 18:25:25 »
Detaljnije (nije obavezno): Šta mislite o tome da se forumu vrati stara dobra plava boja kakva je i bila prije, nekako mi je ljepša nego ova zelena.. estetike i tradicije radi haha.

Odgovor: Na ovoj temi se dugo radilo da bi se opet vratili na staru.
« Zadnja izmjena: Januar 29, 2020, 10:42:56 #ŽIKA »
ex. Global Moderator
Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se

Korisnici koji su se zahvalili: RiaDD
« Odgovori #5 : Decembar 18, 2019, 16:44:04 »
Ime rubrike/pdfa: IC
Kako bi to doprinijelo forumu: vise bi ig doprinijelo , smanjivanje oglasa za privatne i povecavanje oglasa za kupo/prodaju , uklonilo bih se smaranje lidera priv.org ...
Detaljnije (nije obavezno): Pa ovako , kao na nekim starim serverima primjera "NewGame" ja sam bio vlasnik tjst kupio sam rl novcem org da se napravi za mene mada to je nebitno,tamo je postojala rubrika IC u kojoj su se nalazile Organizacije  i Privatne organizacije,trebalo bih se i ovdje dodati i da nadlezni i lideri budu moderatori..

Odgovor: Nepotrebno. Prvo ovo je YUB, ne kopiramo nikoga, drugo previse posla za SM, jer nadlezni moze skidat i stavljat svakome lidera i to je automatski dosta posla oko statusa i trece nepotrebno jer se nece koristiti toliko, nije RP Orga i parama se ulazi samo
« Zadnja izmjena: Februar 26, 2020, 00:53:52 #ŽIKA »
EX.MICHAEL SCALLETA

Korisnici koji su se zahvalili: Neo

Offline zoljann

zoljann

*
« Odgovori #6 : Decembar 24, 2019, 13:05:11 »
Detaljnije (nije obavezno): ukloniti sve organizacijske razgovore jer to više nije ko prije, samo se piše gdje ste šta ima ništa kod tebe i tjt a čak neki razgovori od orga nemaju ni 5-6 postova, to bi povećalo glavni razgovor jer ovi su bespotrebni

Odgovor: Bolje bilo kakva aktivnost u istim nego nikakva ako ih uklonimo
« Zadnja izmjena: Februar 26, 2020, 00:55:01 #ŽIKA »

Alexei

Alexei

*
« Odgovori #7 : Januar 29, 2020, 10:39:42 »
Ime rubrike/pdfa: staff team -> pohvale članova staff teama
Kako bi to doprinijelo forumu: znalo bi se ko ima respekt, ko dobro obavlja svoj posao i ko zasluzuje vecu poziciju kako InGame tako i na forumu.
Detaljnije (nije obavezno): moj prijedlog je da se vrate pohvale na članove staff team

Odgovor: Razlog ukidanja je isti razlog zasto necemo vratiti, nepotrebno je. Viši staff IG i ovdje po prijavama vidi aktivnost i rad staffa, pohvale bi bile pune "super momak, radi non stop, dolazi stalno na vodice" itd.
« Zadnja izmjena: Februar 26, 2020, 00:57:36 #ŽIKA »

Korisnici koji su se zahvalili: Davareli™, SmaJo, ALD1N

makelli

makelli

*
« Odgovori #8 : Februar 14, 2020, 20:29:20 »
Ime rubrike/pdfa: Rap Battle
Kako bi to doprinijelo forumu: Ugodno i prijatno
Detaljnije (nije obavezno): Vratite nam rep betl, da rep betlamo ko reperi

Odgovor: Ako bude zainteresiranih, kao za yub kladionicu, vidjet cemo.
« Zadnja izmjena: Februar 26, 2020, 00:58:39 #ŽIKA »

Offline BERLÍN

BERLÍN

*
« Odgovori #9 : Mart 29, 2020, 20:00:19 »
Kako bi to doprinijelo forumu: Izgled.
Detaljnije (nije obavezno): Da se doda ikonica kada se tema zaključa, kao što je ikonica kada je tema zalijepljena(sticky).

Odgovor: Dodati cemo, hvala na prijedlogu.
« Zadnja izmjena: April 08, 2020, 03:11:33 #ŽIKA »
ex. Global Moderator

« Odgovori #10 : April 07, 2020, 20:48:57 »
Ime rubrike/pdfa: IC / In Character
Kako bi to doprinijelo forumu: Pa direktno forumu bi pomoglo jer bi, na određen način, dodatno povezalo igrače sa forumom. Forum bi dobio dodatan sadržaj, pored Glavnog razgovora, RP prijava i Forum igri, ovo bi bio još jedan podforum koji je čitljiv i, pretpostavljam, aktivan. Prijedlog bi, pored toga, osnažio sam roleplay na serveru i još hrpa prednosti.
Detaljnije (nije obavezno): Ovako: moj prijedlog je da se, pored Organizacija i Prodaje imovine, doda još jedan pdf u IC rubriku za koji nemam pojma kako bi se zvao. To trenutno nije ni bitno.

Čime bi se bavio taj pdf? Taj bi podforum trebalo da prenese Roleplay sa servera na forum.

Šta to znači? Sve IC stvari mogu se naći tu. Kao neki IC forum. Sve što vaš karakter radi, možete prenijeti ovdje. Sve doživljaje(kao što, npr, mozete trčat maraton kroz grad, to uslikat, postavit u taj novi pdf, pišući o svojim razlozima za to i sve ostalo vezano za to), događaje(kao što su neke IC partije u klubu - koju mozete organizirat, najave vjenčanja, vjenčanja...), reklame za firme(predstavite svoju firmu, cime se bavi, di se nalazi, blabla), razna testiranja(testiraš auta, izneseš mišljenje u taj novi pdf, testiraš fastfood hranu... i blablabla milion gluposti)

Mislim da u tome ima više koristi nego posla, bilo bi, na neki nacin, više događanja "u gradu" i ljudi koji mozda traze takvu vrstu igre, lakse, brze i češće bi je mogli naci. Ti događaji koji bi bili izneseni u tom pdfu, za rpere na ovom serveru bi bile slično što i war za dmere.

Sigurno sam nešto propustio, ima jbg dosta za pojasnit, tako da ako nekog ovo i zanima, a nesta mu je nejasno - slobodno nek pita. Kome je jasno, a ne zanima ga, hvala na citanju. A kome je jasno i zanima ga, moze ostavit zahvalu čisto zbog evidencije. 

Hvala na pažnji! 

Odgovor: Ideja kao ideja nije loša, ali ne znamo hoće li biti toliko zainteresovanih igrača, kao što ti predpostavljaš da bi bilo. Prijedlog je na razmatranju, dok ne odlučimo šta ćemo.
« Zadnja izmjena: April 07, 2020, 21:55:14 Basti »
On pogleda Millsa, reče mu ostavi Elvisa, ostavi dok te nije udarila smrtonosna pesnica!