Gost

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Fica Klica

Fica Klica

*
  • *
  • 31
  • Bam bam, skenjacu svakoga selju
[Bug] Zaplenjeno vozilo
« : Januar 11, 2020, 20:05:35 »
Vas nick: Chade_Chambers
Datum zapazanja buga: 11.01.2020.
Opis buga: Zaplenjena kola se ne pojavljuju u garazi posle placene kazne i preuzetog tiketa.

Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se

Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se

:joint:

Offline #ŽIKA

#ŽIKA

*
  • ex. Forum Staff Member (28.10.2018. - 09.04.2020.)
  • *
  • 1091
  • Zahvaljen: 292 puta

• The eyes, chico. They never lie.
Odg: [Bug] Zaplenjeno vozilo
« Odgovori #1 : Januar 11, 2020, 20:32:29 »
Brte moras otici do mjesta gdje se zapljenjena vozila ostavljaju, pa ih uzet. Nalazi se iza ballas orge. Tu su parkirana, ti sam trebas preparkirat. Ako ih nema u toj garazi, onda jeste neki bug
• ex. Felix Wurtzheimer | ex. Philippe Derocco
• ex. MUP Lider | ex. Ballas Lider & Legend | Hitman Servant
• Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se | Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se | Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se | Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se

• ex. Global Moderator: 28.10.2018. | ex. Super Moderator: 22.02.2020.

Offline Fica Klica

Fica Klica

*
  • *
  • 31
« Odgovori #2 : Januar 11, 2020, 22:03:40 »
Brte moras otici do mjesta gdje se zapljenjena vozila ostavljaju, pa ih uzet. Nalazi se iza ballas orge. Tu su parkirana, ti sam trebas preparkirat. Ako ih nema u toj garazi, onda jeste neki bug

Znam gde je garaza, hvala

Sta mislis zasto sam prijavio?

Offline Fica Klica

Fica Klica

*
  • *
  • 31
« Odgovori #3 : Januar 11, 2020, 22:11:13 »
Moja greska sto nisam slikao i garazu..

Offline Fica Klica

Fica Klica

*
  • *
  • 31
« Odgovori #4 : Januar 11, 2020, 22:50:50 »
Moja greska sto nisam slikao i garazu..

« Odgovori #5 : Januar 11, 2020, 23:02:46 »
A legendo, imas edit dugme, ne moras svoj post citirat  i radit tp
Front Yard Balla'

Korisnici koji su se zahvalili: Fica Klica
« Odgovori #6 : Januar 11, 2020, 23:31:13 »
Kad udjem ig portat ću ti vozilo, također riješiti ćemo taj problem na prvom updateu, hvala na prijavi

Korisnici koji su se zahvalili: Fica Klica