SA:MP: 164.132.201.229:7777 // TS3: 164.132.201.229

Autor Tema: Glavni razgovor  (Posjeta: 125453 )

supermen., Dani i 7 Gostiju pregledava ovu temu.

Zolja
Zolja
Broj postova:
ID korisnika: 0
Broj pregleda profila:

Odg: Glavni razgovor
« Odgovori #7575 : Mart 13, 2018, 16:41:13 »
You are not allowed to view links. You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login a You are not allowed to view links. You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login, žao mi lika svega mi hahaaha

Wayne™
Broj postova: 317
ID korisnika: 1191
Broj pregleda profila: 0

« Odgovori #7576 : Mart 13, 2018, 16:43:03 »
You are not allowed to view links. You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login a You are not allowed to view links. You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login, žao mi lika svega mi hahaaha

I meni buraz stvarno, prihvate prijavu za sitnicu a ostale koji više krše odbiju..
ıllı Wayne Hawkes ıllı Hitman ıllı Killer ıllı
ıllı Ex. Lider: Taxi | LS News | Hells Angels ıllı
ıllı Ex. Nick: Armando Bond | Weiiser Akagawa | Ghost Riley ıllı

Sergei
Broj postova: 167
ID korisnika: 580

« Odgovori #7577 : Mart 13, 2018, 16:43:36 »
Puno pricate o RP pravilima, kad testate obarate ljude na glupostima a pola clanova organitacija ne znaju ucestvovat spontano u RPu. Svi RPovi su unaprijed dogovoreni i isplanirani. Vecina clanova organizacija DMa po serveru ili koristi bugove za ostvarivanje prednosti. Tako da su lekcije je li ovo ili ono po RPu krajnje suvisne.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Belmin Sarajlić
Broj postova: 273
ID korisnika: 82

« Odgovori #7578 : Mart 13, 2018, 17:21:45 »
You are not allowed to view links. You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Puno pricate o RP pravilima, kad testate obarate ljude na glupostima a pola clanova organitacija ne znaju ucestvovat spontano u RPu. Svi RPovi su unaprijed dogovoreni i isplanirani. Vecina clanova organizacija DMa po serveru ili koristi bugove za ostvarivanje prednosti. Tako da su lekcije je li ovo ili ono po RPu krajnje suvisne.

tako je direktore, isto kao da sam ja napisao et
Super moderator

EX. GX 4, EX. GSF LIDER, GSF LEGEND HEHE

Zamjenik direktora YUB Radiaa hehe

MBevki
Broj postova: 219
ID korisnika: 43

« Odgovori #7579 : Mart 13, 2018, 18:02:02 »
Neka se pošalje to za c-bug meni na pm pa ću viditi šta je to ako pošalje igrač koji je bio oštećeni odnosno prijavljeni.
"Potrebno je tri godine da naučiš govoriti , a cijeli život da naučiš slušati." Hemingway

Nuzy
Broj postova: 122
ID korisnika: 153

« Odgovori #7580 : Mart 13, 2018, 18:16:29 »
Djesi You are not allowed to view links. You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login  jerane moj šta ima jabukooooooo  :dance:
hacked

Belmin Sarajlić
Broj postova: 273
ID korisnika: 82

« Odgovori #7581 : Mart 13, 2018, 18:17:38 »
Djesi You are not allowed to view links. You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login  jerane moj šta ima jabukooooooo  :dance:
evo meee lijepi wacap kod tebe
Super moderator

EX. GX 4, EX. GSF LIDER, GSF LEGEND HEHE

Zamjenik direktora YUB Radiaa hehe

laza magistrala
Broj postova: 357
ID korisnika: 17

« Odgovori #7582 : Mart 13, 2018, 18:38:40 »

Ja sam još ranije razmišljao da u Hitmen uvedem te spontane RPove kao obavezne, znaci konstantno rpanje , ali nema članova tako da mi glupo da to sprovodim sa 3-4 člana. Uništi mi org nedostatak auta i tih nekih stvari koje bi privukle igrače u organizaciju. Napraviti neki update koji bi obuhvatio mnogo stvari što se tiče Htimena. Kolko ja znam u imenu servera jos uvek stoji YUB RP a na updateovima se konstantno radi na unapredjivanju DM orgi teritorija i wara. Dosta se radilo na tim stvarima vreme je da se skripteri posvete RP organizacijama i njihovom poboljšavanju

Korisnici koji su se zahvalalil: Tahe

Sergei
Broj postova: 167
ID korisnika: 580

« Odgovori #7583 : Mart 13, 2018, 20:35:29 »

Ja sam još ranije razmišljao da u Hitmen uvedem te spontane RPove kao obavezne, znaci konstantno rpanje , ali nema članova tako da mi glupo da to sprovodim sa 3-4 člana. Uništi mi org nedostatak auta i tih nekih stvari koje bi privukle igrače u organizaciju. Napraviti neki update koji bi obuhvatio mnogo stvari što se tiče Htimena. Kolko ja znam u imenu servera jos uvek stoji YUB RP a na updateovima se konstantno radi na unapredjivanju DM orgi teritorija i wara. Dosta se radilo na tim stvarima vreme je da se skripteri posvete RP organizacijama i njihovom poboljšavanju

Slazem se sa svim. Imas tri RP orge na 5/6 ovih drugih koje imaju i vise clanova. Tako da se jedan mup s 30 clanova ili Hitman ne moze izboriti s njima.

2Pac
Broj postova: 495
ID korisnika: 70

« Odgovori #7584 : Mart 13, 2018, 21:46:46 »
Ako neko ima da želi moderirati pdf. OOC Biografije, PP/PM  :noworries:.
ex. G L O B A L   M O D E R A T O R
Hugh Gardner, ex. Marlon Brutal & Maximilian Moure.
YUnited Balkan member since May 2012.

Wayne™
Broj postova: 317
ID korisnika: 1191

« Odgovori #7585 : Mart 13, 2018, 23:21:01 »
Kako sam samo popularan :'D

ıllı Wayne Hawkes ıllı Hitman ıllı Killer ıllı
ıllı Ex. Lider: Taxi | LS News | Hells Angels ıllı
ıllı Ex. Nick: Armando Bond | Weiiser Akagawa | Ghost Riley ıllı

Zolja
Zolja
Broj postova:
ID korisnika: 0
Broj pregleda profila:

« Odgovori #7586 : Mart 13, 2018, 23:37:07 »
baš skontam, još nijedne prijave nemam od onih starijih, nešto ne radim kako treba, a-a

Endem
Broj postova: 1147
ID korisnika: 560

« Odgovori #7587 : Mart 14, 2018, 00:13:26 »
Mene zanima kako se nekom da igrat i sve snimat/slikat da nekog prijavi.. Pogotovo za ove terove i war
Yaroslav Zuyev ıllı Super Moderator ıllı Hitman Leader
Na Zemlji nema ništa osim života. ✌

Korisnici koji su se zahvalalil: The Ghost

SalvatoreV.
Broj postova: 71
ID korisnika: 204

« Odgovori #7588 : Mart 14, 2018, 01:17:57 »
Hej,vi hitri,bijeli dani..
Bez pobede straha, hrabrost nije hrabrost!

HITMAN LEGEND

laza magistrala
Broj postova: 357
ID korisnika: 17

« Odgovori #7589 : Mart 14, 2018, 05:16:10 »
Mene zanima kako se nekom da igrat i sve snimat/slikat da nekog prijavi.. Pogotovo za ove terove i war
Mene zanima kako se njima da koristit cit

Poslano sa mog Lenovo A1010a20 koristeći Tapatalk