Gost

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

[BUG] Lista Članova
« : Mart 11, 2020, 23:39:40 »
Vas nick: John Michaels
Datum zapazanja buga: 9.3
Opis buga: Na "Statistici članova" piše da imam 21 člana u org a na listi piše da imam 14članova što i jeste istina
Ne znam zašto mi broji 21,ako može da se riješi ovo,ne mogu članove ubacivati Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se

Offline #ŽIKA

#ŽIKA

*
  • ex. Forum Staff Member (28.10.2018. - 09.04.2020.)
  • *
  • 1086
  • Zahvaljen: 285 puta

• The eyes, chico. They never lie.
Odg: [BUG] Lista Članova
« Odgovori #1 : Mart 12, 2020, 10:04:59 »
I kod mene isto, pise da imam 25 clanova ja nabrojim 20tak + imam 2 lika koja su duplo napisana. Mislim da je to generalno bug svima
• ex. Felix Wurtzheimer | ex. Philippe Derocco
• ex. MUP Lider | ex. Ballas Lider & Legend | Hitman Servant
• Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se | Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se | Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se | Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se

• ex. Global Moderator: 28.10.2018. | ex. Super Moderator: 22.02.2020.

Online Nerko ツ

Nerko ツ

*
« Odgovori #2 : Mart 12, 2020, 11:18:18 »
Ovako morate reci masi da vam rr listu clanova napisete mu cijeli nick i to on moze rijesiti braco   :cheers:

« Odgovori #3 : Mart 12, 2020, 12:33:15 »
Riješit ćemo za update, hvala ti na prijavi, lista će od updatea doći ispravljena.

Korisnici koji su se zahvalili: Nerko ツ