Gost

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline #ŽIKA

#ŽIKA

*
  • ex. Forum Staff Member (28.10.2018. - 09.04.2020.)
  • *
  • 1086
  • Zahvaljen: 285 puta

• The eyes, chico. They never lie.
[BUG] Lista i Statistika Clanova MUPa
« : Mart 23, 2020, 16:57:38 »
Vas nick: Dmitry Lebedev
Datum zapazanja buga: Prije i poslije updatea
Opis buga: Znate sami, samo je kod nas gore. imam 22 clana, pise 29.

Ali ima nesto još, naime posjedujem lika na listi clanova ime Josip_Gracan, pokusavam ga naci u potpisima da vidim kad je zadnji put bio ig, nema ga. Pokusavam ga kickat, kaze ne postoji taj lik. Ne znam sta je, ali je mup najvise zabagovan od svih
• ex. Felix Wurtzheimer | ex. Philippe Derocco
• ex. MUP Lider | ex. Ballas Lider & Legend | Hitman Servant
• Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se | Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se | Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se | Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se

• ex. Global Moderator: 28.10.2018. | ex. Super Moderator: 22.02.2020.

Odg: [BUG] Lista i Statistika Clanova MUPa
« Odgovori #1 : Mart 24, 2020, 00:06:10 »
Izvinjavam se na miješanju,ista stvar i u Yakuzi.
Više članova na statistici nego na listi.

Offline #ŽIKA

#ŽIKA

*
  • ex. Forum Staff Member (28.10.2018. - 09.04.2020.)
  • *
  • 1086
  • Zahvaljen: 285 puta

• The eyes, chico. They never lie.
« Odgovori #2 : Mart 25, 2020, 18:39:28 »
UPDATE!

Enes Hodzic mi je 2x bio napisan, kiko sam ga i vratio i opet mi nije fixano, samo mu je sada ime 1x napisano.
• ex. Felix Wurtzheimer | ex. Philippe Derocco
• ex. MUP Lider | ex. Ballas Lider & Legend | Hitman Servant
• Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se | Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se | Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se | Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se

• ex. Global Moderator: 28.10.2018. | ex. Super Moderator: 22.02.2020.

« Odgovori #3 : Mart 26, 2020, 01:11:35 »
Dok ne odradimo novi sistem liste, ne morate otvarat 100 tema, kad odradimo automatski će se osvježiti lista i statistika članova, sve u svoje vrijeme, do tada samo se javite nekom ig od headova da vam očisti Nick sa liste i slot kada je nužno