Gost

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Bo$njo

Bo$njo

*
[Bug] Radar
« : Mart 26, 2020, 20:40:28 »
Vas nick: Johnny Levins
Datum zapazanja buga: 26.3
Opis buga: Evo ovako.. Kaze mi Zika da mogu staviti samo 60 i 90 ogranicenje. Prolazim 40, uhvati me radar i kazna aj oke nisu problem pare, ali da se samo popravi to.. Prodjem 20 uhvati me radar. I onda poslije toga, stanem sa autom da bi poslao jaranu poruku, minut stojim i samo mi dodjes obavijest kako me radar uhvatio 40$ a bukvalno sam stajao, znaci 0 km/h i 40$ kazna.

Online ALD1N

ALD1N

*
Odg: [Bug] Radar
« Odgovori #1 : Mart 26, 2020, 21:08:04 »
Hoce pare pokrast pazi se
EX.
| SPHRYX GALLAXY | & | ANDREW MATTHEWS |

Online #ŽIKA

#ŽIKA

*
  • Forum Staff Member since 28.10.2018.
  • *
  • 916
  • Zahvaljen: 220 puta

• The eyes, chico. They never lie.
« Odgovori #2 : Mart 27, 2020, 00:24:23 »
Moguce je i da je greska od nas, ali nisam upoznat. Postavljao je krile, sto znaci neka osoba sa RP skillom iza sebe
• ex. Felix Wurtzheimer
• ex. Philippe Derocco
• ex. Ballas Lider & Legend
• Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se | Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se | Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se | Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se

YUnited Balkan Community member since 2013.
Global Moderator: 28.10.2018. | Super Moderator: 22.02.2020.

« Odgovori #3 : Mart 27, 2020, 12:38:03 »
Neka Zika provjeri sa svojim clanom koliko je postavljao u tom podrucju, ako je stavio normalno, provjerit ćemo kako hvataju radari, sistem je stariji i napravljen je prije našeg preuzimanja gamemodea, ako bude potrebe ispravit ćemo sistem naravno. Ne koristi se toliko frekventno pa i ne znamo dal ima problema sa njim, a i može ga postaviti samo MUP.