Gost

Auslander ツ i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online Jašar

Jašar

*
[BUG] Anticheat
« : Maj 20, 2020, 19:12:15 »
Vas nick: Dugi Lee
Datum zapazanja buga: 18.05.2020
Opis buga: Treba zamjenut ovaj anticheat, ovaj izbacuje ako imamo osamdeset metaka, kao cheatovi za oruzije, nigdje veze. Vec dva dana na isti fazon me izbacuje. Znaci svaki dan mora izbacit makar jednom.

Slika od jucer: Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se
Slika od danas: Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se

Odg: [BUG] Anticheat
« Odgovori #1 : Maj 22, 2020, 14:46:07 »
to ti je do pinga, čim je 100+ izbaci mene, pretežno me izbaci kad napakujem m4 u gepek
Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se