Gost

0 Članovi i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

[BUG] Misije
« : Maj 22, 2020, 19:57:52 »
Vas nick: H.J.
Datum zapazanja buga: Danas snimio, ali odavno vec postoji.
Opis buga: Kada se radi neka misija i ako je u blizini pokrenuta neka susjedna misija, NPCovi iz druge misije pocinju pucati nas. Znaci ja nanisanim samo NPC sa svoje misije i onda me ubiju NPCovi iz susjedne misije. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se
Riješin cviće pa sviran trubu

Korisnici koji su se zahvalili: hadz1c, ALD1N, Jaquelyn, Ella

Offline ALD1N

ALD1N

*
Odg: [BUG] Misije
« Odgovori #1 : Maj 22, 2020, 22:10:43 »
To sam isto i ja bio prijavio u ovoj temi, pa Danis kaze da je to nemoguce ili sam ja pomijesao nesto. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se
« Zadnja izmjena: Maj 22, 2020, 22:12:42 ALD1N »

« Odgovori #2 : Maj 22, 2020, 22:43:43 »
Mozda te nisu razumili. Ovaj bug vec dugo postoji, ali eto danas mi se opet dogodilo i snimio sam :cheers:
Riješin cviće pa sviran trubu

« Odgovori #3 : Maj 22, 2020, 23:02:56 »
Ista stvar se meni dogodila u crash misiji (pomijesaju se NPC, pridjem im blize da svoje mogu ubit, svi me pucaju).