Gost

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DeathClaw

DeathClaw

*
[Bug] Weapon Shop
« : Jun 19, 2020, 20:38:16 »
Vas nick:Smooth Ryder
Datum zapazanja buga:19.6.2020
Opis buga:Ušao sam u weaponshop da uzmem oruzije ,kada sam izašao spawnalo me je kod WarGaraže.
2.Ima još jedan bug ,ulazim na server, znači nije ni izbacilo login ,piše kickovani ste jer niste upisali vaš password nešto 45 sec...etc.:D
 :-\

Dugi_Lee

Dugi_Lee

*
Odg: [Bug] Weapon Shop
« Odgovori #1 : Jun 20, 2020, 04:15:42 »
To što si naveo pod 2 nije bug, nego ti piše da login moraš izvršiti u roku 45 sekundi, ne znam šta ti nije jasno?

Offline hadz1c

hadz1c

*
« Odgovori #2 : Jun 20, 2020, 12:13:38 »
Jašare i meni je se dešavalo par puta ovo što on navodi čim se connectam na server odma izbaci da nisam stigao se loginat, i ne dođem do logina.
ex. Erik Dorsey, Marshall Mathers, ex MUP Legenda, ex LSN Lider
Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se

Korisnici koji su se zahvalili: Putko, DeathClaw

Offline DeathClaw

DeathClaw

*
« Odgovori #3 : Jun 20, 2020, 17:39:30 »
Upravo to pričam hadz1c, hvala. :)

Offline #ŽIKA

#ŽIKA

*
  • ex. Forum Staff Member (28.10.2018. - 09.04.2020.)
  • *
  • 1092
  • Zahvaljen: 293 puta

• The eyes, chico. They never lie.
« Odgovori #4 : Jul 20, 2020, 22:08:12 »
To znači da vam je loš internet ili nešto skidate, ugl internet preopterećen pa ne stigne vam izaći dijalog
• ex. Felix Wurtzheimer | ex. Philippe Derocco
• ex. MUP Lider | ex. Ballas Lider & Legend | Hitman Servant
• Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se | Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se | Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se | Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se ili Ne možete gledati ove linkove. Molimo vas registrujte se. Registrujte se ili Prijavite se

• ex. Global Moderator: 28.10.2018. | ex. Super Moderator: 22.02.2020.

Korisnici koji su se zahvalili: hadz1c, Sişķô