Server prijedlozi | YUnited Balkan
SA:MP: 188.165.38.99:7777  //  Discord: You are not allowed to view links. You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Autor Tema: Server prijedlozi  (Posjeta: 2081 )

0 Članovi i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Wayne™
Broj postova: 317
ID korisnika: 1191
Broj pregleda profila: 0

Odg: Server prijedlozi
« Odgovori #15 : Februar 06, 2018, 00:10:17 »
Vaš nick: Armando_Bond
Prijedlog (sa slikama ako je potrebno): Tempomat
ıllı Wayne Hawkes ıllı Hitman ıllı Killer ıllı
ıllı Ex. Lider: Taxi | LS News | Hells Angels ıllı
ıllı Ex. Nick: Armando Bond | Weiiser Akagawa | Ghost Riley ıllı

Luxy_Velickovic
Broj postova: 5
ID korisnika: 132

« Odgovori #16 : Februar 07, 2018, 21:26:04 »
Vaš nick: Luxy_Velickovic
Prijedlog (sa slikama ako je potrebno):Mozda je i glupost ali bilo bi zanimljivo.Da se uvede u MUP komanda da moze u patroli kad se ide da vidi koliko zrtva ima promila alkohola dakle alkometar u MUP. :whistle: :whistle: :whistle:

Chief Keef
Broj postova: 0
ID korisnika: 1192

« Odgovori #17 : Februar 10, 2018, 17:55:24 »
Moj nick : Chief Keef
Prijedlog : Omogucite svima da rade sa drogom,ovako je stvarno bezveze. Meni se svidja orga u kojoj sam i ne mogu da radim jedini posao koji sam htio.

Korisnici koji su se zahvalalil: .nikolaY, Tahe, shimano, Bo$njo, Aleksandar Djokic

Michael_Santinsky
Broj postova: 57
ID korisnika: 798

« Odgovori #18 : Februar 21, 2018, 22:18:12 »
Vaš nick: Michael_Santinsky
Prijedlog (sa slikama ako je potrebno): Dodati u Ballas Helikopter,Kazete da GSF I Ballas su bande i nemogu  imat Helic a u GSF ima Helic nije pao sa Neba Nepravedno je
Michael_Santinsky |23|Tripple O.G 5 | Ballas Family

Joke
Broj postova: 93
ID korisnika: 176

« Odgovori #19 : Februar 23, 2018, 19:19:16 »
Vaš nick: ZZ
Prijedlog (sa slikama ako je potrebno): Da se samo admina napravi komanda /ozad(obrisi zadnji /ad) a ne da brisete cijeli chat

Korisnici koji su se zahvalalil: Asko

Endem
Broj postova: 1272
ID korisnika: 560

« Odgovori #20 : Februar 24, 2018, 18:32:15 »
Vaš nick: Yaroslav Zuyev
Prijedlog (sa slikama ako je potrebno): Da se doda first aid kit koji bi se mogao kupovat u ducanima, da se moze ostavit u vozilo.. Da mos nekom drugom pomoc sa tim bilo bi dobro za RP
Tvrđi od hrđe s mača kralja smetlišta.

Korisnici koji su se zahvalalil: Asko, Bo$njo

Wayne™
Broj postova: 317
ID korisnika: 1191

« Odgovori #21 : Februar 24, 2018, 22:03:13 »
Vaš nick: Armando_Bond
Prijedlog (sa slikama ako je potrebno): Predlažem da se i Medicinskoj Službi zabrani imati neki sporedni posao, jer nije fer MUPovci i Taksisti ne mogu uzimati sporedni posao dok Medicinari mogu.
ıllı Wayne Hawkes ıllı Hitman ıllı Killer ıllı
ıllı Ex. Lider: Taxi | LS News | Hells Angels ıllı
ıllı Ex. Nick: Armando Bond | Weiiser Akagawa | Ghost Riley ıllı

Zolja
Zolja
Broj postova:
ID korisnika: 0
Broj pregleda profila:

« Odgovori #22 : Mart 02, 2018, 14:22:28 »
Vaš nick: Lynn House
Prijedlog (sa slikama ako je potrebno):

U ovom objektu ispod da se napravi organizacija YUB radio.Nema se šta opširno pričati, da bude običan enterijer unutra te da se može /ulaz, a ujedno i da bude organizacija, zabranit /rever, postavit muziku unutar toga, da kao bude lider org neki DJ, da ima max. 12 članova unutra, da imaju 3-4 vozila neka nešto i to je to.Jednostavno a bilo bi unikatno.

Korisnici koji su se zahvalalil: .nikolaY, Tahe, #Žika, Bo$njo, Musto

Meha
Broj postova: 22
ID korisnika: 1195

« Odgovori #23 : Mart 04, 2018, 22:53:28 »
Vaš nick: Armin Mehovic
Prijedlog (sa slikama ako je potrebno): MUP - Da MUPovci ne mogu zaustavljati vise od 2 puta istog igraca. Danas su me zaustavili minimalno 15 puta. Smori isti RP, i glupe kazne totalno. I kasnije raja radi LTA. Pa ko i ne bi uradio, smorili su. Uvesti neku listu, ili CMD kojom igraca zapocinje RP sa igracem, tipa
/rkontrola (rutinska kontrola) [ID]. Al' to samo u tom slucaju. /potjera i to je totalno druga stvar.
Remixer and Producer

You are not allowed to view links. You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
EX NICK: SCHERLONE COX, ARMIN MEHOVIC
YUB MEMBER SINCE: 2012

You are not allowed to view links. You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Endem
Broj postova: 1272
ID korisnika: 560

« Odgovori #24 : Mart 05, 2018, 11:10:14 »
Vaš nick: Yaroslav Zuyev
Prijedlog (sa slikama ako je potrebno): Da se promjeni mapa opcine, ova je dosta dugo mapa, bilo bi dobro kad bi promjenili, da bude malo noviteta..
Tvrđi od hrđe s mača kralja smetlišta.

Korisnici koji su se zahvalalil: Tahe, Guste, #Žika

#dzida.
Broj postova: 1115
ID korisnika: 463

« Odgovori #25 : Mart 09, 2018, 00:08:45 »
Vaš nick: Keith Wilson
Prijedlog (sa slikama ako je potrebno): Mislim da treba napraviti da svaka organizacija koja igra teritorij ima bazu kao svoj teritorij, i da se to ne može napadati, nema smisla da bilo ko zauzima bilo čiju bazu, a mislim i da nije RP.

ex: - GameXpert

- Global Moderator

- Fan Art član

- Marketing član

- YUB Kladionica voditelj

Haris Zulic
Broj postova: 72
ID korisnika: 1115

« Odgovori #26 : Mart 11, 2018, 22:56:42 »
Vaš nick: Haris Zulic
1. Mnogo situacija ima kad policija zaustavlja ili hapsi da igrac ode off ili fzport.
Ja predlazem da se zabrani igracima dok su tazirani ili imaju lisice da kucaju /fzport ili da idu OFF.
Jednostavno da se napravi da im dodje opomena ako su tazirani kao da ne mogu to uraditi dok im ne prodje vrijeme.
2. Drugo jeste da se uvede komanda kojom bi iskljucili /f chat.
Korisnije je za RP akcije ..
Marketing Team

Korisnici koji su se zahvalalil: Murga, Tahe, Asko

Rodjo™
Broj postova: 241
ID korisnika: 409

« Odgovori #27 : Mart 20, 2018, 13:42:14 »
Vaš nick: Nelson Shakur
You are not allowed to view links. You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login , predlažem da svaki lider neke organizacije ima komandu /lider-VRATI SKIN..Razlog tome je što bi nekad neko uzeo skin neki drugi radi wara , radi RPa bilo čega samim tim kada uzmeš neki drugi skin , mora ti skidati pa postavljati lidera sto je besmisleno , ovako sa komandom /lider:VRATI SKIN LIDERA , to se odradi veoma lako ..
ex. MUP ,GSF , Chinese Divison legend
ex.lider GSF , Chinese Division 

ıllı Nelson Shakur 30 ıllı Rodjo

Belmin M
Broj postova: 52
ID korisnika: 1105

« Odgovori #28 : Mart 22, 2018, 23:56:34 »
Vaš nick: Belmin Mulahusic
Prijedlog (sa slikama ako je potrebno): Da skinovi u buticima budu skuplji, da bi se smanjio procenat para i tako, a da neki smjesan % ide vlasniku na bizz. I napraviti jos neki butik, ili napravit vec od nekih postojecih da napravite jedan ili dva butika sa dosta skupim skinovima, i sa dobrim skinovima i da kostaju malo vise, i da ne kosta svaki isti, zavisi od skina, time bi se smanjio procenat ja mislim para na srv, nije fora da za par mjeseci opet budu cijene unikata po 20-40m kao i nekad a tako i kuca/vila i svega. I mali procenat da ide zarada vlasniku toga bizza.

Musto
Broj postova: 253
ID korisnika: 873

« Odgovori #29 : Mart 27, 2018, 19:16:19 »
Vaš nick: Jack Morrison

Lider komande

Liderima postaviti komandu da mogu vidjeti kada je igrac zadnji put ulazio na server...

Skidanje imovine
Postaviti da se kuce(nije nuzno za stanove i vikendice) automatski skidaju vlasniku nakon duzeg vremena neaktivnosti na serveru(npr.300H)

Eventi
Dodati jos nekih novih eventa koji ce biti zanimljivi igracima..

Poslovi
Dodati jos neki novi posao za 4 level(jer ako cemo iskreno posoa zastitara niko ne radi,jedino neki pocetnici koji ne znaju kakav je taj posao i da na njemu nema zarade)..Jer dug je period izmedu 2 levela i 6(Grobar)..Naravno osim skladistara tu je i posao vrtlara koji je u SF i malo njih ga radi(zbog male zarade i udaljenosti)..A igracima i dosadi skladistar pa bi lijepo neki posao tu jos dodat..

Poslovi
Predlozio bih da se dodaju novi poslovi,kao npr:
  • Dostavljac automobila(Posao koji bi se trebao postaviti na 5 level..U poslu sve sto je potrebno jeste da se uzme onaj kamion koji se koristi za drvosjecu,zatim otici na odredenu lokaciju(koja bi se mogla napraviti kao da je neka fabrika auta) i zatim kada se auti utovare potrebno ih je odvuci do salona u LS ili u SF..
    • Cistac ulica(nema potrebe objasnjavat..)
      • Cistac kanalizacije(ovaj bi posao trazio malo vise truda ne mislim na igrace nego za vlasnike jer bi ga ja jako tesko napraviti..Ovako u poslu bi se trebalo raditi sljedece:Uzeti kombi,ukucati komandu /cistikanalizaciju,eh sad bi se ovo moglo uraditi da se ide do onih saktova koji se mogu naci i tu uz pomoc neke animacije napraviti kao da cucne a gore iznad pise kada zavrsi..Ako ste me shvatili i znate na sta mislis ja bi ovaj posao preporucio za neki 2 ili 3 level

ORG Kazna
        Treba postaviti da se u opstini skida org kazna(/skiniorgkaznu sati org kazne) jer na taj nacin igraci ne bi morali cekati vlasnike jer bi s novcem odma mogli skinuti kaznu i uci u drugu organizacije,dok sada za to moraju cekati vlasnike dan ili vise..

• Edit
« Zadnja izmjena: April 19, 2018, 20:42:17 Musto »

Jack Morrison x 16 x Yakuza x Takezawa
MENE ZA VODU MARKETING TIMA --> YUB 500/500  :cheers:

Korisnici koji su se zahvalalil: #Žika