Server prijedlozi | YUnited Balkan
You are not allowed to view links. You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Autor Tema: Server prijedlozi  (Posjeta: 2082 )

0 Članovi i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Asko
Broj postova: 73
ID korisnika: 248
Broj pregleda profila: 0

Odg: Server prijedlozi
« Odgovori #30 : Avgust 01, 2018, 13:00:56 »
Vaš nick: Johnny Dalton
Prijedlog (sa slikama ako je potrebno):
1.Postaviti da se oglasi ne mogu stavljati odmah poslije 00:00 pa sve do nekih 12h (znamo i kakvi dolaze sve ADovi nakon 00:00 kad nema staffa)
2.Postavit da se ne moze na oglasima psovat,vrijedjat, i slicno (jer u zadnje vrijeme previse toga ima)
« Zadnja izmjena: Avgust 01, 2018, 13:17:10 Asko »
- Johnny Dalton - Lvl-unknown* Ballas*Lider

- Ex.Asmir Corleone *Ex.Vlada lider / Ballas Lider

supermen.
Broj postova: 223
ID korisnika: 12

« Odgovori #31 : Avgust 01, 2018, 13:33:53 »
Vas nick: Fabio Corleone
Prijedlog (sa slikama ako je potrebno):Droga u organizacijama.

Znaci napravit da se kao sto se dovlaci oruzije za organizaciju moze kupit droga i dovuc u bazu. I da igraci isto tako kao oruzije uzimat drogu iz baze.
Znaci samo ispod treceg oruzija dodat u bazu 'Droga' ili tako nesto. Ovu komandu /uzmioru promijenit na drugo, a moze se napravit i posebna cmd za drogu

Korisnici koji su se zahvalalil: #Žika, Frankiee_

Musto
Broj postova: 253
ID korisnika: 873

« Odgovori #32 : Avgust 01, 2018, 22:12:50 »
Vas nick: Jack Morrison

1. Dodati skidanje org kazne u opstini(komanda:/skiniorgkaznu [Broj sati koje igraca zeli skinuti],jer ovo dobro dode i igracima,a i vlasnicima,jer igraci nemoraju cekati vlasnike po nekoliko dana,a vlasnicima ce biti manje posla kada udu na server
2. Posao mehanicara dodati jos neke komande i dodati posebnu prostoriju gdje bi oni mogli popravljati auta koja bi im random dolazila i tako bi mogli zaraditi vise novca i ubiti dosadu dok ih netko pozove da treba pomoc(a na serveru bas i nema puno koji zovu)
3. Policiji dodati komandu za alkotest kada zaustave igraca,jer to bi bilo bas unikatno

Ako hocete i prethodne prijedloge sto sam pisao i eto to je to :D Napisat cu jos ako naompane  :cheers:

Jack Morrison x 16 x Yakuza x Takezawa
MENE ZA VODU MARKETING TIMA --> YUB 500/500  :cheers:

Korisnici koji su se zahvalalil: hsn, Frankiee_

Picasso DeLuca
Broj postova: 8
ID korisnika: 1526

« Odgovori #33 : Avgust 03, 2018, 03:16:56 »
Vaš nick:Picasso DeLuca
Kako privuc nove igrace:
Povec pare da na pocetku ne bude 250$ da bude 2500$ da se moze polozit,kupit mobite idt.Jer sa 250 dolara moze samo rent auto da ode do farem.Povecat platu za skladistaru za 100$,na grobaru za 100$,ubacit dupli respect do 20lvl.Plate pod hitno treba povecat svi se igraci bune kako se malo zaraduje.
Treba ballasu vratit kapiju i stavi bar jedan helikopter.Ubacit jos teritorija.Ubacit da se moze pljackat banka ubacit zlataru,posao rudar.Najbolje da platite neko dam snima kako igra na yubu simi ili vanimy to ce najvise igraca privuc to je najbolja reklama

« Zadnja izmjena: Avgust 04, 2018, 02:22:33 Picasso DeLuca »

#Borna#
Broj postova: 600
ID korisnika: 899

« Odgovori #34 : Avgust 03, 2018, 11:43:30 »
Vaš nick: B.B.
Prijedlog (sa slikama ako je potrebno): Dodaj kurve na YUBu,sta ja znam,nazoves na mob tu agenciju i dode ti neka kurva i plese u krilu sta god a i da imam za pocastit svoje clanove za dobro obavljeni posao.

Korisnici koji su se zahvalalil: StipeTom, Joe

Joe
Joe
Broj postova: 37
ID korisnika: 1376

« Odgovori #35 : Avgust 03, 2018, 11:58:07 »
You are not allowed to view links. You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Prijedlog (sa slikama ako je potrebno): Dodaj kurve na YUBu,sta ja znam,nazoves na mob tu agenciju i dode ti neka kurva i plese u krilu sta god a i da imam za pocastit svoje clanove za dobro obavljeni posao.

Ima ih već, evo ti spisak :D

Korisnici koji su se zahvalalil: Tahe, hsn

#Borna#
Broj postova: 600
ID korisnika: 899

« Odgovori #36 : Avgust 03, 2018, 12:00:27 »

Ima ih već, evo ti spisak :D
Ma ne paze na higijenu ti,necu njih

Korisnici koji su se zahvalalil: Joe