You are not allowed to view links. You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Autor Tema: [TUT] Kako postaviti drugi HUD u SAMP ?  (Posjeta: 122 )

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

CobrA ッ
Broj postova: 712
ID korisnika: 526
Broj pregleda profila: 0

[TUT] Kako postaviti drugi HUD u SAMP ?
« : Mart 30, 2018, 22:50:22 »
Naziv tutorijala: Kako postaviti drugi HUD u SAMP ?
Da li je tutorijal vaš ili preuzet?: Moj
Objašnjenje:
Prvo trebate nac link nekog HUDa koji zelite ubaciti u SAMP ! Ovdje vam je link HUDa ako zelite nije lose You are not allowed to view links. You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login. Jos HUDova mozete naci u You are not allowed to view links. You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login. Pa da krenemo na to kako ga ubaciti !
Kada skinemo HUD koji zelimo ubaciti u SAMP dobit cemo ovako prozorcic, kliknemo na kvakicu pored tog prozorcica i kliknemo na Show in folder !
Kada kliknemo na to Show in folder, otvorit ce nam se Folder Downloads u kojem ce nam se nalaziti HUD koji zelimo ubaciti u SAMP, a to izgleda ovako:

Taj folder mozete prebaciti na vas Desktop ili otvoriti novi Folder te uci u This PC - Uci u Windows (C:) ili (D:) zavisi gdje vam je vas GTA San Andreas spremljen - Program Files (x86) - Rockstar Games - GTA San Andreas !
Nakon toga udjete u folder models ! Ja sam otvorio jos jedan File Explorer, pa ako idete kao i ja otvorite drugi folder Downloads u kojem vam je smjesten vas HUD koji zelite ubaciti !
Kada udjete to vam izgleda ovako:

Prebacite folder iz Downloads (hud.txt) u folder models, te ce vam se pojaviti ovo:
Odete na Replace the file.. te ce vas HUD biti ubacen u SAMP ! Udjete u SAMP te provjerite da li vam se HUD promjenio (To podrazumijeva mjesto gdje vam je saka gore, mapa..)

Eto nadam se da sam makar nekom pomogao! Toliko od mene..[/i]
¤ Alfred Bolpini ¤ Gamexpert 2 ¤ LvL 31 ¤ MUP ¤

DestRoyEr
Broj postova: 15
ID korisnika: 1363

Odg: [TUT] Kako postaviti drugi HUD u SAMP ?
« Odgovori #1 : Mart 31, 2018, 17:05:03 »
Dobar i koristan tutorijal !  :victory:

You are not allowed to view links. You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Dani
Broj postova: 119
ID korisnika: 550

« Odgovori #2 : Mart 31, 2018, 17:15:53 »
Totalna glupost od tutorijala, mislim da svako zna skinut hud.txd sa interneta i kopirat u Gta sa folder...
Danny Williams [20] Hells Angels Leader

CobrA ッ

« Odgovori #3 : Mart 31, 2018, 17:39:27 »
Dobar i koristan tutorijal !  :victory:
Hvala !
Totalna glupost od tutorijala, mislim da svako zna skinut hud.txd sa interneta i kopirat u Gta sa folder...

Ja sam odradio Tutorijal kako bi nekom pomogo, a tebi ako se ne svidja do tebe je

Korisnici koji su se zahvalalil: DestRoyEr

Musto
Broj postova: 248
ID korisnika: 873

« Odgovori #4 : Mart 31, 2018, 18:07:11 »
Ukrade mi ideju za tutorijal  :tickedoff: Inace odlican tutorijal,sve pohvale  :thumbup:

Korisnici koji su se zahvalalil: CobrA ッ

CobrA ッ

« Odgovori #5 : Mart 31, 2018, 23:34:59 »
Ukrade mi ideju za tutorijal  :tickedoff: Inace odlican tutorijal,sve pohvale  :thumbup:
Hvala !

Young God
Broj postova: 1028
ID korisnika: 560

« Odgovori #6 : April 01, 2018, 01:56:08 »
Dobar tut, pomoc ce pocetnicima koji jos ne znaju :cheers:
Yaroslav Zuyev ıllı Global Moderator ıllı Hitman Leader
Na Zemlji nema ništa osim života.

Korisnici koji su se zahvalalil: CobrA ッ

CobrA ッ

« Odgovori #7 : April 01, 2018, 11:28:11 »
Dobar tut, pomoc ce pocetnicima koji jos ne znaju :cheers:
Zahvaljujem !